Български митологичен свят
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Български митологичен свят

Добре дошли в света на българските митове и легенди.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Вълчият лес

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Арина Дулари
Admin
Арина Дулари


Брой мнения : 103
Join date : 29.06.2010
Age : 32

Вълчият лес Empty
ПисанеЗаглавие: Вълчият лес   Вълчият лес EmptyСря Юни 30, 2010 11:54 am

Вълчият лес Always_Together_by_coyotepam
Върнете се в началото Go down
https://bg-fantasy-world.forummotion.com
Хелена

Хелена


Брой мнения : 27
Join date : 01.07.2010

Вълчият лес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълчият лес   Вълчият лес EmptyЧет Юли 08, 2010 7:40 pm

Лена вървеше, а със себе си мъкнеше празната кошница от билки.Този път и бе отнело повече време да разпродаде билките, но все пак го направи.Небете се беше стурмило, сякаш искаше да се изсипе над нея.Тя подбели очи, чудейки се най кой господ пак, хората не са угодили.
Усети че не е сама в леса, но реши да не спира да върви.Който и да бе щеше да дойде и да си отмине.
Чу се продължителен вой на вълк.Лена се спря и се услуша.Идваше от съвсем близко.Остави сетивата си да я водят и набързо се озова до един красив бял вълк.До него, просната на земята, лежеше кафява вълчица, явно ранена, от поредния малоумник.Момичето подбра роклята си и се запъти да и помигне.
Върнете се в началото Go down
Явор Ианто

Явор Ианто


Брой мнения : 73
Join date : 03.07.2010
Age : 35
Местожителство : Boulevard Of Broken Dreams

Вълчият лес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълчият лес   Вълчият лес EmptyЧет Юли 08, 2010 7:50 pm

Нуждата от свеж въздух и усамотение ме докараха до това забравен от боговете и хората място. Всъщност боговете не го бяха забравили, а си разхождаха домашните любимци наоколо, понеже е много тузарско да се мотаеш сред вълци напоследък. Е, да се окажеш в травматологията с отхапан крайник не изглежда особено тузарско, но за това никой не говори.
Следвах стриктно добре отъпканата пътека, която лъкатушеше през строени като колосална армия редове вековни дървета. Тъкмо щях да започна да си подсвирквам нещо, когато се натъкнах на двама неособено дружелиюбни обитатели на гората, единият от които бе ранен и някаква мадама, която явно не изпитваше страх от тях. Направих пируетно завъртане и тръгнах да се връщам - идеята да бъда нахапан или заговорен не ми беше по кефа точно сега.
Върнете се в началото Go down
Хелена

Хелена


Брой мнения : 27
Join date : 01.07.2010

Вълчият лес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълчият лес   Вълчият лес EmptyЧет Юли 08, 2010 7:56 pm

-Да не си мръднал!-каза Лена достатъчно силно, за да може новодошлия да я чуе.Достатъчно и бе че вълка я гледаше лошо.Влъка обаче сега бе насочил вниманието си към него, явно смятащ го за конкуренция.Въздъхнах, докато вадех куршума от вълчицата.Защо не ги бяха направили малко по-умни?Каква конкуренция може да му бъде един човек?
-Смята те за конкуренция и ако продължаваш да мърдаш, като нищо да те нападне.-добави тя, този път обръщайки се да го погледне.Вълкът изръмжа заплашително, но и той не мърдаше от мястото си.
Да.Денят и ставаше все по интересен.
Върнете се в началото Go down
Явор Ианто

Явор Ианто


Брой мнения : 73
Join date : 03.07.2010
Age : 35
Местожителство : Boulevard Of Broken Dreams

Вълчият лес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълчият лес   Вълчият лес EmptyЧет Юли 08, 2010 8:02 pm

Да бе, да не мърдам! Като гледам вече съм в менюто на пухестата животинка, така че по-добре да си обирам крушите, докато не съм придобил статуса на пържолите, с които ще вечеря. Използвах телепортацията си, за да се кача на едн от височките клони на най-близкото дърво и от там да наблюдавам случващото се с ранения вълк.
- Предпочитам безопасното разстояние, не си падам по гадинки, особено по такива, които имат апетит към мен. -обясних с по-силен глас, за да може тя да ме чуе.
Върнете се в началото Go down
Хелена

Хелена


Брой мнения : 27
Join date : 01.07.2010

Вълчият лес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълчият лес   Вълчият лес EmptyЧет Юли 08, 2010 8:10 pm

Тя чу нелепото му обяснение, но нищо не каза.Как можеше полу бог да се държи така?
Когато вълчицата бе достатъчно добре за да ходи, се отдалечи и тя.Не че щеше да ми направи нещо, колкото и глупави животни да бяха понякога, разбираха че щом може да лекува, значи може и много повече.
-Там ли ще стоиш цяла вечер?Или смяташ да изчакаш останалите от глутницата?-попита тя, поглеждайки към дървото безразлично.Наведе се и започна да събира разпилените си дисаги, попадайки на зъб.Тя го вдигна и го наслочи към пълната луна, внимателно разглеждайки го.
Върнете се в началото Go down
Явор Ианто

Явор Ианто


Брой мнения : 73
Join date : 03.07.2010
Age : 35
Местожителство : Boulevard Of Broken Dreams

Вълчият лес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълчият лес   Вълчият лес EmptyЧет Юли 08, 2010 8:17 pm

- Ами ако се налага. Нямам бърза работа - мога да си стоя докато не ме заболят седалищните мускули. - обясних й и се опитах да застана в по-удобна поза, но бях на път да направя задно салто с ефектно приземяване, затова предпочетох да се задържа в същата позиция, в която бях седял до сега. Погледнах лежерно часовникът си, който показваше шест и петнайсет - след час Ем щеше да ми се обади, за да ме забере за вечеря, а след това щеше да иска да пробваме новият камшик, който бе купила.
Върнете се в началото Go down
Хелена

Хелена


Брой мнения : 27
Join date : 01.07.2010

Вълчият лес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълчият лес   Вълчият лес EmptyЧет Юли 08, 2010 8:26 pm

-За полубог си доста страхлив.-отбеляза тя, завъртайки се на другия край, защото преди бе забелязала една билка която и трябваше.Остави кошницата на земята и се запъти на там.Откъса толкова, колкото и трябваха, уви ги във специалните листа и се запъти да си ходи, когато усети нещо.Закова се на мястото си и със доловин усмивка се провикна.
-Ако не искаш да те спасявам от змийска отрова, по добре веднага слез от дървото.-предупреди го тя, засмивайки се.А смеха и прозвуча зловещо.Без да се обръща назад пое по пътеката, така или иначе щеше да разбере ако го ухапеше.
Върнете се в началото Go down
Явор Ианто

Явор Ианто


Брой мнения : 73
Join date : 03.07.2010
Age : 35
Местожителство : Boulevard Of Broken Dreams

Вълчият лес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълчият лес   Вълчият лес EmptyЧет Юли 08, 2010 8:31 pm

- Еми смелостта явно не е записана в трудовата ми характеристика на полубог. Момент, аз даже нямам такава, ще трябва да се обадя на шефа да си поискам, знаеш ли кога му е работното време за бумажтина? - Holy Shit! Сега пък и змии ли?! Късметлия съм си аз, трябва по-често да си пускам тото, току-виж съм разорил и Ем. Телепортирах се на пътеката, като старателно се огледах дали наоколо не бродят вълци, които желаят да ме лишат от задни част, за да си направят от тях бекон за петъчното парти. Чисто, йей!
Върнете се в началото Go down
Хелена

Хелена


Брой мнения : 27
Join date : 01.07.2010

Вълчият лес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълчият лес   Вълчият лес EmptyЧет Юли 08, 2010 8:51 pm

-Не думай.-отвърна му, не спирайки да върви.Не всеки ден и се случваше да среща такива хора или е, полу хора, но не изгаряше и от желание да се занимава с него.Прекалено несериозен бе за вниманието и, а тя не се славеше като най-спокойните хора.
И без това си беше страхлив, само едно проклятие му липсваше.А и нямаше смисък да се хаби.Усети го зад себе си.Какво сега и ще я следи ли?



П.С. Извинявай, бях да ям.
Върнете се в началото Go down
Явор Ианто

Явор Ианто


Брой мнения : 73
Join date : 03.07.2010
Age : 35
Местожителство : Boulevard Of Broken Dreams

Вълчият лес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълчият лес   Вълчият лес EmptyПет Юли 09, 2010 8:31 am

- Чакай де, няма ли да изпратиш пъзльото? - провикнах се след нея, докато тя се отдалечаваше по пътеката. Вече бях взел окончателно решение - никога повече нямаше да идвам тук, или ако идвах, нямаше да съм сам, кой знае какви дивотии има наоколо... Щеше ми се да се обадя на Ем, за да ме прибере, но познавайки я, със сигурност можех да кажа, че щеше да ме прати на майната си.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Вълчият лес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълчият лес   Вълчият лес Empty

Върнете се в началото Go down
 
Вълчият лес
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Български митологичен свят :: София и Змейково :: Змейково-
Идете на: