Български митологичен свят
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Български митологичен свят

Добре дошли в света на българските митове и легенди.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Квартал Драгалевци (18+)

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Емилия Тодорова

Емилия Тодорова


Брой мнения : 41
Join date : 05.07.2010

Квартал Драгалевци (18+) Empty
ПисанеЗаглавие: Квартал Драгалевци (18+)   Квартал Драгалевци (18+) EmptyПон Юли 05, 2010 7:42 pm

Квартал Драгалевци (18+) Scaled.php?tn=0&server=62&filename=572010203947


Последната промяна е направена от Емилия Тодорова на Съб Юли 10, 2010 10:55 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Емилия Тодорова

Емилия Тодорова


Брой мнения : 41
Join date : 05.07.2010

Квартал Драгалевци (18+) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Квартал Драгалевци (18+)   Квартал Драгалевци (18+) EmptyВто Юли 06, 2010 12:36 pm

Eмилия го последва през портала. Веднага след тях се затвори. Чувстваше се изтощена, да използваш толкова мощни заклинания изпиваше цялата ѝ енергия. Нямаше да може да прави нищо стойностно в близките две седмици.
Появиха се в едно забутано паркче из Драгалевци, тук поне не бе подобно на всички останали забутани паркчета в София, където тревата бе по-висока от детските люлки.
Емилия извади портмонето от чантата си и даде двайсетачка на Явор, който пак се беше разкашлял.
- Иди до магазина и купи сладолед и боза... аз ще видя какво да правя тези треви. - Тя го сръга в гърба. - Рестото е за теб, но само гледай бозата да е почнала да се вкисва и причините защо не трябва да ти отрежа ръцете въобще няма да минат!
Върнете се в началото Go down
Явор Ианто

Явор Ианто


Брой мнения : 73
Join date : 03.07.2010
Age : 35
Местожителство : Boulevard Of Broken Dreams

Квартал Драгалевци (18+) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Квартал Драгалевци (18+)   Квартал Драгалевци (18+) EmptyВто Юли 06, 2010 12:43 pm

Огледах мятото косо, сякаш очаквах да ме стовари пред Шератон. Тук беше същинска джунгла, трябваше да разлиствам три часа тревата, за да си видя обувките. След упорит бътърфлай през морето от трева се озовах на едно утъпкано местенце пред нея. Взех двайсетачката и кимах удобрително. Какви ти причини, баце. Аз едвам си пиша името, а тя ми иска да й пиша трактати, за да оцелеят моите крайници. Побързах да изпълня поръчката и се затичах към близкия квартален магазин, където хлебарките бяха по-големи от вафлите и играеха кан-кан по рафтовете. В този момент ровех из главата си в търсене на причина, заради която да не ме остави инвалид, уви, такава не намерих, явно съм обречен...
Върнете се в началото Go down
Емилия Тодорова

Емилия Тодорова


Брой мнения : 41
Join date : 05.07.2010

Квартал Драгалевци (18+) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Квартал Драгалевци (18+)   Квартал Драгалевци (18+) EmptyВто Юли 06, 2010 12:52 pm

Eмилия се прибра вкъщи. Апартаментът ѝ беше в кооперация, която беше завършена преди три години и беше обзаведен по последна мода. Да, родителите ѝ я обичаха и не щадяха средства да е презадоволена. Да е модел като че ли ѝ бе хоби, защото у нас на тези работнички хич не им се плащаше чак толкова добре.
Отиде в кухнята, извади тефлоновата тенджерка и я сложи на котлона. Започна да приготвя отварата, която трябваше да помогне на играчката ѝ.
Извади и своята собствена отвара от хладилника... към тован ещо лесно се пристрастяваше, а тя като че ли доста злоупотребяваше напоследък. Знахарката едно време я бе предупредила за последиците, но това нещо я караше да се чувства почти добре и не можеше да му устои.
Върнете се в началото Go down
Явор Ианто

Явор Ианто


Брой мнения : 73
Join date : 03.07.2010
Age : 35
Местожителство : Boulevard Of Broken Dreams

Квартал Драгалевци (18+) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Квартал Драгалевци (18+)   Квартал Драгалевци (18+) EmptyВто Юли 06, 2010 12:57 pm

- Прибрах се! - съобщих с унил тон - колкото и да мислех, не бях измислил защо да не ме осакати. Оставих на масата прясната боза, а сладоледа прибрах във фризера. Тихомълком се запътих към стаята си, където щях да се усамотя и да мисля над домашното, което Ем ми беше дала. Пльоснах се на леглото и се разплух като желе на топло. Извадих си едно листче и химикал и започнах да записвам всякакви възможни причини, които щяха да спасят крайниците ми.
Върнете се в началото Go down
Емилия Тодорова

Емилия Тодорова


Брой мнения : 41
Join date : 05.07.2010

Квартал Драгалевци (18+) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Квартал Драгалевци (18+)   Квартал Драгалевци (18+) EmptyВто Юли 06, 2010 1:05 pm

Емилия вече привършваше шишето си с отвара. Чакай, това трябваше да ѝ стигне за следващите два месеца! По дяволите, наистина започваше да се пристрастява, още малко и ще трябваше да посещава анонимни отварохолици, само дето такава груха вече нямаше, защото парите по проекта бяха източени.
Най-накрая отварата за Явор се беше изварила, тя я сипа в една голяма порцеланова чаша и сложи и лъжичка. Влезе в стаята му, беше леко разхвърляно, идеше ѝ да го срита, може би трябваше. Емилия седна до него в леглото и го изръга с лакът за да се смести. Остави отварата на нощното шкафче, след което се изправи.
- Тук е студено, за това настиваш и после се чудя какво да те правя за да не ми умреш. Само грижи ми създаваш! - Тя извади от гардероба едно олекотено одеяло, за да го завие. Какво ѝ ставаше, държеше се като някоя медицинска сестра, когато ефектът на отварата преминеше и вече нямаше повече, нямаше да е приятна компания. Отново се набута до него и взе отварата, като му я подаде. - Пий на бавни и малки глътки.
Върнете се в началото Go down
Явор Ианто

Явор Ианто


Брой мнения : 73
Join date : 03.07.2010
Age : 35
Местожителство : Boulevard Of Broken Dreams

Квартал Драгалевци (18+) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Квартал Драгалевци (18+)   Квартал Драгалевци (18+) EmptyВто Юли 06, 2010 1:12 pm

Едва не подскочих и не си ударих задника в тавана, коагто тя влезе. Ама, че нахалство, поне да беше почукала, можеше да извършвам някоя деликатна дейност в този момент... Няма лично пространство в тоя живот.
Взех чашата и отпих. Лицето ми придоби физиономията на сритан, в интимната област, нинджа.
- Котката ти пак се е изпикала в тенджерата. Нали си говорихме за лична и битова хигиена онзи ден. - отвратен, оставих чашата чай на нощното шкафче и хрисимо й подадох листа с написаните точки и подточки по проблема, който ми бе поставила.
- Ето. Прави каквото сметнеш за най-редно.
Върнете се в началото Go down
Емилия Тодорова

Емилия Тодорова


Брой мнения : 41
Join date : 05.07.2010

Квартал Драгалевци (18+) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Квартал Драгалевци (18+)   Квартал Драгалевци (18+) EmptyВто Юли 06, 2010 1:19 pm

Емилия го изгледа мръсно. След това го хвана за косата, принуждавайки погледа му да стои загледан право в очите ѝ.
- И кой по-точно ти даде глас на теб, отрепко? - издърпа силно, така че да го оскубе и го пусна.
- Не си ли говорехме онзи ден и за отношенията ни? Изведнъж почна да си позволяваш доста...
Емилия взе листа, погледна го, лицето ѝ не се промени и за секунда, след това смачка листа. По дяволите, някои от причините наистина я накараха да се замисли.
- Като спреш да се дереш като моторна резачка в предсмъртни мъки, ще измиеш цялата посуда в къщата... благодари се, че няма да те карам да излижеш пода, което хич няма да е лоша идея, особено ако носиш облеклото, с което хвана тази кашлица...
Върнете се в началото Go down
Явор Ианто

Явор Ианто


Брой мнения : 73
Join date : 03.07.2010
Age : 35
Местожителство : Boulevard Of Broken Dreams

Квартал Драгалевци (18+) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Квартал Драгалевци (18+)   Квартал Драгалевци (18+) EmptyВто Юли 06, 2010 3:45 pm

Ауч!!! Ауч! Това е косата ми, а тя е свещена! Едва не се изревах като ранено животно, когато видях откъснатото кичурче коса останало между пръстите на ръцете й. Ужасен човек е тя, но какво да правя като съм финансово зависим. А и е криза сега, ако не ме издържа някой съм потънал.
- Да, господарке, извинете. - станах и й се поклоних доземи, а след това се изправих. Върнах се към чашата с отвратителната на вкус отвара, която уж трябваше да ми помогне в борбата с магарешката кашлца.
Върнете се в началото Go down
Емилия Тодорова

Емилия Тодорова


Брой мнения : 41
Join date : 05.07.2010

Квартал Драгалевци (18+) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Квартал Драгалевци (18+)   Квартал Драгалевци (18+) EmptyВто Юли 06, 2010 4:05 pm

Емилия се изправи и се запъти към вратата. Отварата ѝ беше позамъглила мисълта. Като се сетеше, че за минута ѝ се беше приискало поне веднъж да му помогне от чиста човечност, все пак в нея има човечност. Беше забавно да го кара да прави всякакви извратени или налудничави неща за нея, беше забавно да знае, че има силата и възможностите да го принуди... но да му каже "Стой в леглото и се дръж нормално, докато аз просто се опитвам да облечка болката ти и да ти създам някакъв комфорт" - нее, това не беше тя! Щеше да съсипе целия авторитет, който си бе създала.
- Знаеш ли, вече започвам да се отегчавам от твоето постоянно "Да, господарке"... преди поне понякога като го казваше с насмешка си заслужаваше по някое и друго наказание... сега е просто празно. По дяволите, губя форма, дори не мога да си намеря причина вече да те изтезавам...
Върнете се в началото Go down
Явор Ианто

Явор Ианто


Брой мнения : 73
Join date : 03.07.2010
Age : 35
Местожителство : Boulevard Of Broken Dreams

Квартал Драгалевци (18+) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Квартал Драгалевци (18+)   Квартал Драгалевци (18+) EmptyВто Юли 06, 2010 4:11 pm

- Не съм особено забавен, когато се опитвам да не си изплюя дробовете върху масичката за кафе, но като се излекувам отново ще съм във форма. - обясних с почти издъхващ глас, явно освен кашлицата, щях да се боря и с пресипването - нещата ставаха все по-страхотни. Щеше ми се да й кажа, че в момента изобщо не ми се играят нейните игрички, в крайна сметка заради нея съм в това положение - не биваше да ме изкарва само по кожен салон в онази мразовита вечер. Време й е да си понесе неприятните последствия от недомислянето на действията си.
Върнете се в началото Go down
Емилия Тодорова

Емилия Тодорова


Брой мнения : 41
Join date : 05.07.2010

Квартал Драгалевци (18+) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Квартал Драгалевци (18+)   Квартал Драгалевци (18+) EmptyВто Юли 06, 2010 4:19 pm

Емилия отиде до леглото и поизпъна завивките, като остави горния юрган наполовина отгънат.
- Хубаво. - Ем се приближи до него и докосна леко с пръсти челото му, като че ли уверявайки се, че няма температура и не се е влошил. Загриженост. Боже, наистина трябваше да престане да пие тоя боклук. - Поспи и се оправяй, изпий си отварата и ако ти е студено насили климатика. Най-добре ще е, ако се изпотиш. - До тук звучеше мило, след това с рязък тон добави - И утре те искам във форма, ясна ли съм? - Тя се изниза през вратата, като тихо довърши - И се оправяй.
Върнете се в началото Go down
Явор Ианто

Явор Ианто


Брой мнения : 73
Join date : 03.07.2010
Age : 35
Местожителство : Boulevard Of Broken Dreams

Квартал Драгалевци (18+) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Квартал Драгалевци (18+)   Квартал Драгалевци (18+) EmptyВто Юли 06, 2010 4:23 pm

- Ще се опитам...
Говореше така, сякаш искам да съм болен, за д ане може да ме изтезава или да прави дивотиите, които я забавляват. От една страна беше така - почти се радвах, че сега не ме закачаше, но проклетата кашлица ме връщаше към реалността, която хич не беше розова. Загледах се във вратата, учуден от поредният нейн пристъп на извратена, себична загриженост за играчката й. Изпуфтях шумно и се шмугнах под юргана, притваряйки очи.
Върнете се в началото Go down
Емилия Тодорова

Емилия Тодорова


Брой мнения : 41
Join date : 05.07.2010

Квартал Драгалевци (18+) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Квартал Драгалевци (18+)   Квартал Драгалевци (18+) EmptyВто Юли 06, 2010 4:35 pm

Ем беше забравила колко скучно можеше да бъде, когато нямаше с какво да се занимава. Така де, когато го нямаше Явор неотлъчно до нея, че да се занимава с него. Той доста добре запълваше времето ѝ. Вечерта трябваше на проклето ревю, а не можеше да вземе кашлящото магаре с нея. Сигурно щеше да припка от кеф, че е в апартамента без нея. Кой знае какви дивотии щеше да върши. Последния път го беше сгащила да си танцува гол с парцала. Може би трябваше да вмъкне някоя камера за да го запише и после да го пусне във вбокс или още по-добре - в тубата, а защо пък не и двете.
Все пак трябваше да убие времето до вечерта. Взе лаптопа си и потърси в гугъл за рецепти за чорби. Сложи си престилката и сготви една хубава пилешка супа, майка ѝ и готвеше такава, когато тя бе болна като малка.
Имаше още време, нямаше какво да прави... по телевизията, естествено, нямаше нищо! Кел файда, че имаше 300 канала. Уай фая и се прецака, кой ли ти предлагаше стабилен в днешни дни.
Промъкна се на пръсти в стаята на магарето, като че ли кашлицата му се беше успокоила. Приближи се за да се увери, че няма температура. Седна леко в края на леглото, е, поне той беше къде къде по-хубава гледка от тъпните по телевизора. А и точно в момента не хъркаше - странно!
Върнете се в началото Go down
Явор Ианто

Явор Ианто


Брой мнения : 73
Join date : 03.07.2010
Age : 35
Местожителство : Boulevard Of Broken Dreams

Квартал Драгалевци (18+) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Квартал Драгалевци (18+)   Квартал Драгалевци (18+) EmptyВто Юли 06, 2010 6:54 pm

Тъкмо бях решил, че съм успял да се освободя от вредното й присъствие и реших да отдам чест на себе си...нали се сещате, по мъжки... Да, ама не. Проклетницата реши да влезе и да ме прекъсне - колко мило от нейна страна, вече сериозно започваше да ми писва. Из къщата миришеше странно, миризма, която бе в дълбоко забвение за моите носни рецептори - миризма на сготвена манджа. За миг се зарадвах, че най-сетне ще ям нещо вкусничко, но после ме осени съмнение, познавайки я, сигурно бе слобила нещо, за да ме натрови или кастрира или нещо по-гадно. Реших да продължа да се правя на заспал докато не си замине.
Върнете се в началото Go down
Емилия Тодорова

Емилия Тодорова


Брой мнения : 41
Join date : 05.07.2010

Квартал Драгалевци (18+) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Квартал Драгалевци (18+)   Квартал Драгалевци (18+) EmptyВто Юли 06, 2010 7:02 pm

На Ем бързо ѝ втръсна. Не че наистина и втръсна да го гледа, просто започна да се нерви сама на себе си. Идеше ѝ а се самопребие. А и вече времето напредваше. Имаше една приказка "Когато котката я няма, мишките празнуват", сигурна беше, че и той ще скача от кеф, че я няма. Беше тъно до някъде, но - я стига! Той ѝ беше като играчка, но тя и за миг не се залъгваше, че играчката ѝ е привързана към стопанката си.
Емилия се изкъпа и облече, сложи си повечко парфюм за да се увери, че миризмата на готвено е прокудена от нея. Написа бележка на Явор
Направих ти супа, притопли я и докато се оправиш не върши нищо.
И не я изхвърляй в тоалетната или някъде другаде! Ще разбера, малка сган!
Ем
Върнете се в началото Go down
Явор Ианто

Явор Ианто


Брой мнения : 73
Join date : 03.07.2010
Age : 35
Местожителство : Boulevard Of Broken Dreams

Квартал Драгалевци (18+) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Квартал Драгалевци (18+)   Квартал Драгалевци (18+) EmptyВто Юли 06, 2010 7:12 pm

Когато чух, че врагът се отдалечава от портите отритнах завивката и станах от леглото. Не мога да мързелувам по цял ден като някой дебел котарак на припек. Ем беше толкова превзета, че къщата не бе виждала парцал откакто бях се разболял. Взех Шуши ( любимата ми метла с дръжка, смисъла на моя живот ) и започнах почистването от единият край на апартамента - кухнята. Там на котлона, като вещерско котле, седеше тенджерата със супа. Погледнах я подозрително, подуших я и я затворих - нямаше да близна това нещо, каквото и да беше то.
Върнете се в началото Go down
Емилия Тодорова

Емилия Тодорова


Брой мнения : 41
Join date : 05.07.2010

Квартал Драгалевци (18+) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Квартал Драгалевци (18+)   Квартал Драгалевци (18+) EmptyВто Юли 06, 2010 7:21 pm

Към пет без десет сутринта Ем се намъкна в апартамента. Все още носеше роклята от ревюто - беше си я откраднала. В главата не мязаше на какво удара, роклята беше леко разподърпана и ходеше като разкачена вратница. По ръцете имаше някоя и друга синина. Защо беше решила да се включи в женски бой? Защо беше натупала онази анорексична торба с кокали без явна причина. Не си спомняше или поне не бе усетила някой да ѝ дава наркотици. Но хей! Тя не пребиваше някого просто ей така за първи път.
Като че ли липсата на Явор вече ѝ се отразяваше. Другите мъже далеч не бяха толкова забавни - опитваха се да ѝ свалят звезди и т.н., но не се въодушевяваха и не играеха както само Явчо като че ли можеше. Ох, започваше да ѝ липсва камшика.
Върнете се в началото Go down
Явор Ианто

Явор Ианто


Брой мнения : 73
Join date : 03.07.2010
Age : 35
Местожителство : Boulevard Of Broken Dreams

Квартал Драгалевци (18+) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Квартал Драгалевци (18+)   Квартал Драгалевци (18+) EmptyВто Юли 06, 2010 7:30 pm

Видях я да влиза през отворената врата. Улеле майко, евала прическа - все едно я беше гонил караконджул и я беше настигнал. Изглеждаше умърлушена обаче - все едно не е правила садо-мазо от седмици понеже е била заета. Стана ми кофти, беше се държала горе-долу добре с мен, дори се бе погрижила да ми събере билки за лечебна отвара.
Реших да я развеселя. Взех камшика, който бе останал на стола след последното ни забавление и се появих в дневната, лазейки на четири крака, придържайки го в уста. Погледнах към нея с онзи, тъжен, влажен поглед на сритано пале, който тя толкова обичаше.
Върнете се в началото Go down
Емилия Тодорова

Емилия Тодорова


Брой мнения : 41
Join date : 05.07.2010

Квартал Драгалевци (18+) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Квартал Драгалевци (18+)   Квартал Драгалевци (18+) EmptyВто Юли 06, 2010 7:43 pm

Емилия беше смазана. Колкото и не искаше да си го признае, анорексичният чувал имаше доста сила и я беше поступал и натъртил добре. Беше доста разочарована.
Влезе в дневната и се строполи на фотьойла. Когато Явор влезе лукава усмивка обхвана устните ѝ, но не беше в настроение за това, не и сега. Изправи се, мина покрай него, клекна и взе камшика от устата му.
- Виждаш ли, сега ако беше дошъл с мен, нямаше да пребия онази крава, нямаше да пропилея цялата си енергия в опити да си намеря свестен мъж, а просто щяхме да се забавляваме двамата. За съжаление в момента ми се спи. - Тя взе лицето му в ръце. - Знаеш ли, колкото и да се правиш понякога, че не ти харесва - постави целувка в основата на ухото му, като съвсем леко раздразни кожата със зъби. - Знам че тайно се наслаждаваш на всичко това.
Ем се изправи.
- Сега се връщай обратно в леглото, не искам тъкмо постабилизирал се, утре да си ми с пневмония! Знам че пак си си играл с оня проклет парцал на баба ти!
Върнете се в началото Go down
Явор Ианто

Явор Ианто


Брой мнения : 73
Join date : 03.07.2010
Age : 35
Местожителство : Boulevard Of Broken Dreams

Квартал Драгалевци (18+) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Квартал Драгалевци (18+)   Квартал Драгалевци (18+) EmptyВто Юли 06, 2010 7:48 pm

- Казва се Шуши! И не е на баба ми! - настоятелно казах аз и се изправих. Мразех отношението й към моите вещи - третираше и тях също като мен - като някакъв третокласен боклук. Нацупих се и излязох демонстративно от стаята като хлапе, на което са забранили десерта. Послушах я и се върнах в леглото. Включих телевизора на Дискавъри. Незнайно защо се сетих за онази песен на The Bloodhound gang и започнах да си я тананикам. Настроението ми видимо малко се подобри, но все още ми беше тъпо заради Ем.
Върнете се в началото Go down
Емилия Тодорова

Емилия Тодорова


Брой мнения : 41
Join date : 05.07.2010

Квартал Драгалевци (18+) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Квартал Драгалевци (18+)   Квартал Драгалевци (18+) EmptyВто Юли 06, 2010 7:54 pm

- Не че ме интересува - незаинтересовано каза тя.
Влезе в банята и се изкъпа отново. Топлият душ я отпусна. Уви се с бяла хавлиена кърпа и забеляза, че хич няма да е лошо да третира раните си. Влезе в стаята на Явор отново без да почука. Отвори горния шкаф на гардероба и си извади аптечката. Държеше я там, защото обикновено трябваше на него. Чу Дискавъри, ох тоя зубър никога не пропускаше възможност да научи нещо...
Върнете се в началото Go down
Явор Ианто

Явор Ианто


Брой мнения : 73
Join date : 03.07.2010
Age : 35
Местожителство : Boulevard Of Broken Dreams

Квартал Драгалевци (18+) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Квартал Драгалевци (18+)   Квартал Драгалевци (18+) EmptyВто Юли 06, 2010 7:57 pm

Тъкмо даваха начина на създаване на един компютър, когато тя влезе. Естествено, нарочно застана пред телевизора, за да не мога да гледам и започна да третира раните си. Не бях сигурен дали го прави, за да ме дразни или, за да ме накара да и помогна. Реших да разбера по метода на изключването.
- Искаш ли да ти помогна с това? - попитах учтиво и се поизправих в леглото.
Върнете се в началото Go down
Емилия Тодорова

Емилия Тодорова


Брой мнения : 41
Join date : 05.07.2010

Квартал Драгалевци (18+) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Квартал Драгалевци (18+)   Квартал Драгалевци (18+) EmptyВто Юли 06, 2010 8:06 pm

Тъпата гад гледаше за създаването на компютъра. Беше го гледал поне седем пъти! Сигурна беше, че знаеше филма на изуст. И го гледаше отново. По-добре да си беше пуснал Дисни...
На предложението му първо отговори със смижурен поглед. Не ѝ харесваше идеята той да я гледа наранена. Щеше да ѝ съсипе имиджа. Тъй де, той беше този с рани, тя тази с идеалната кожа.
- Само ако имам нещо по гърба. Мисля, че пачавричката ме надра. Не трябва да остават белези, ако трябва ще си забърквам нещо магическо... - само дето не можеше, не можеше да забърка и едно качествено заклинание с цялата сила която ѝ бе останала след използването на портала и правенето на лека за него. Не и в близките седмица-две. Просто страхотно!
Върнете се в началото Go down
Явор Ианто

Явор Ианто


Брой мнения : 73
Join date : 03.07.2010
Age : 35
Местожителство : Boulevard Of Broken Dreams

Квартал Драгалевци (18+) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Квартал Драгалевци (18+)   Квартал Драгалевци (18+) EmptyВто Юли 06, 2010 8:11 pm

Мед сестра Явор в действие! Взех кислородната вода и памука и внимателно почистих раните по гърба й. Явно опонентката й е била наистина раздразнена, защото това приличаше не на човешко, а на животинско дело. След като третирах раната последва частта с анкерпласта - знаех процедурата на изуст, бях я повтарял милион пъти след побоите на баща ми над сестра ми и майка ми.
- Е, до ден два ще си като нова. Не мисля, че ще остане някакъв белег - не е толкова дълбоко, ще зарастне бързо. - събрах аптечката и я върнах на мястото й безмълвно.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Квартал Драгалевци (18+) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Квартал Драгалевци (18+)   Квартал Драгалевци (18+) Empty

Върнете се в началото Go down
 
Квартал Драгалевци (18+)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Български митологичен свят :: София и Змейково :: София-
Идете на: