Български митологичен свят
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Български митологичен свят

Добре дошли в света на българските митове и легенди.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Вълшебната гора

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Арина Дулари
Admin
Арина Дулари


Брой мнения : 103
Join date : 29.06.2010
Age : 32

Вълшебната гора  Empty
ПисанеЗаглавие: Вълшебната гора    Вълшебната гора  EmptyСря Юни 30, 2010 9:29 am

Вълшебната гора  Fairytale_Queen_by_Nataly1st
Върнете се в началото Go down
https://bg-fantasy-world.forummotion.com
Александра Маринова

Александра Маринова


Брой мнения : 5
Join date : 01.07.2010

Вълшебната гора  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебната гора    Вълшебната гора  EmptyПет Юли 02, 2010 11:10 am

Алекс се разхождаше бавно из гората.Тя оглеждаше цветята и ги подушваше.От време на реме си късаше по някой-друго цветенце, а на негово място израстваше друго, 10 пъти по красиво от предишното.Момичето седна на един камък и започна да си прави венец.Не й достигаха няколко цветчета за да направи венеца си точно по свой размер, за това само с ръка леко докосна почвата и от нея се появиха около 15 красиви цветчета.Момичето си скъса колкото й трябваше и растението се скри в земята.Скоро венеца беше готов, и в този момент Алекс чу шум...
Върнете се в началото Go down
Калина Георгиева

Калина Георгиева


Брой мнения : 93
Join date : 29.06.2010
Age : 28

Вълшебната гора  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебната гора    Вълшебната гора  EmptyПет Юли 02, 2010 5:38 pm

Малкото синеоко момиче въздъхна и уморено тупна на първият камък, който 'и се изпречи на пътя... За днес и се бяха насъбрали предостатъчно премеждия... Искаше само да си почине...за няколко минутки.. Не беше толкова много, нали? Последва още една въздишка. Но този път не умората бе причината, не... Нещо друго се обаждаше в душата на момичето... Тo знаше, че няма право на тази почивка. Не трябваше да се връща вкъщи с празни ръце...отново...
Сякаш примирило се със съдбата си, то се изправи и с бързи крачки пое напред...
******
Вълшебната гора...Най-сетне. След три часа лутане из тъмните пътечки, момичето най-накрая бе достигнало целта си.
Но не всичко бе така, както то го бе предвидило. Тук имаше някой... И който и да беше той, синеочката беше наясно, че трябва да се отърве от неговото присъствие. Нищо не можеше да и попречи, не и сега... когато бе толкова близо...
Тя се приближи до непознатата, стараейки се да не я уплаши, но усилията и се оказа безуспешни...Стресната, тя се обърна и Калина видя лицето 'и.
"О! Самодива!..", удиви се тя.. Това сериозно затрудняваше плановете 'и...


Последната промяна е направена от Калина Георгиева на Пон Юли 05, 2010 9:31 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Александра Маринова

Александра Маринова


Брой мнения : 5
Join date : 01.07.2010

Вълшебната гора  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебната гора    Вълшебната гора  EmptyСъб Юли 03, 2010 2:45 pm

Погледнах момичето подозрително и грубо.Не ми изглеждаше особенно заплашителна за това премахнах подозрителния и груб поглед и го замених с такъв какъвто казва "Сядай ако искаш!".Оставих венеца на земята и седнах по турски като се подпрях с ръцете си на земята.Огледах момичето.Доста малка ми се струваше, но какво пък.Останах така докато тя не продума.
Върнете се в началото Go down
Калина Георгиева

Калина Георгиева


Брой мнения : 93
Join date : 29.06.2010
Age : 28

Вълшебната гора  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебната гора    Вълшебната гора  EmptyСъб Юли 03, 2010 6:25 pm

- Ти си самодива, нали? - изчурулика синеокото момиче и без да пита, се настани на земята до нея.
- Странно, аз познавам повечето от вас, но теб не съм те виждала...Аз съм Калина между другото - продължи то с весел глас...
Каквото и да бе намислила, играеше доста добре ролята си, защото емоциите, изписали се на лицето 'и при срещата с непозната вече бяха отсъпили място на игривата усмивка, трепкаща по устните 'и...
По погледа на непознатата си личеше, че смята Калина за прекалено малка... Сигруно дори и не подозираше колко греши, но в края на краищата в най-скоро време щеше да разбере.


п.п: Сори за късия пост...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Вълшебната гора  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебната гора    Вълшебната гора  Empty

Върнете се в началото Go down
 
Вълшебната гора
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Български митологичен свят :: София и Змейково :: Змейково-
Идете на: